1 IQD Irak Dinarı için MVR Maldivlere Rufiyaa


Son Güncelleme : Thu, 12 Dec 2019 06:11:52 +0000

1IQD
Irak Dinarı
veya 1 IQD için MVR: =
0.01301 MVR
Maldivlere Rufiyaa
Döviz kuru : 0.01301


Son Güncelleme : Thu, 12 Dec 2019 06:11:52 +0000

Irak Dinarı vs Maldivlere Rufiyaa. Son 10 gün
Date Irak Dinarı Maldivlere Rufiyaa
Wednesday, 12/11/2019 1 IQD = 0.01296 MVR
Tuesday, 12/10/2019 1 IQD = 0.01293 MVR
Monday, 12/09/2019 1 IQD = 0.01290 MVR
Sunday, 12/08/2019 1 IQD = 0.01298 MVR
Saturday, 12/07/2019 1 IQD = 0.01298 MVR
Friday, 12/06/2019 1 IQD = 0.01297 MVR
Thursday, 12/05/2019 1 IQD = 0.01296 MVR
Wednesday, 12/04/2019 1 IQD = 0.01291 MVR
Tuesday, 12/03/2019 1 IQD = 0.01298 MVR
Monday, 12/02/2019 1 IQD = 0.01294 MVR
Gerçek Zamanlı grafik IQD/MVR or (Irak Dinarı / Maldivlere Rufiyaa)
Irak Dinarı için Maldivlere Rufiyaa ve Maldivlere Rufiyaa için Irak Dinarı
IQD MVR IQD MVR
5 IQD = 0.0650 MVR 384.3198 IQD = 5 MVR
10 IQD = 0.1301 MVR 768.6395 IQD = 10 MVR
20 IQD = 0.2602 MVR 1537.2790 IQD = 20 MVR
50 IQD = 0.6505 MVR 3843.1975 IQD = 50 MVR
100 IQD = 1.3010 MVR 7686.3951 IQD = 100 MVR
300 IQD = 3.9030 MVR 23059.1852 IQD = 300 MVR
500 IQD = 6.5050 MVR 38431.9754 IQD = 500 MVR
1000 IQD = 13.0100 MVR 76863.9508 IQD = 1000 MVR
Döviz Çevirici
IQD